Moderna

Trójmiejska Moderna

Działająca od 2009r. Moderna szybko zyskała uznanie trójmiejskiej społeczności. Teraz nadszedł czas na warszawski rynek nieruchomości. Choć jak deklarują – nadal chcą inwestować w rodzime miasta.

Moderna Superior Living może pochwalić się wieloma przedsięwzięciami. Do najbardziej uznawanych należą gdyńskie Baltiq Plaza, Kamienica Moderna, Lighthouse, oraz biurowca Xenon. Ukończone zostały budowy gdyńskiej Nautikka i sopockiej Victoria Residence. Podbój Warszawy rozpoczęli od prestiżowej lokalizacji Złota-Chmielna, w toku są pracę nad kameralnym osiedlem w Gdańsku – Front Park

Stołeczny podbój

Nowa inwestycja w Warszawie okazała się dla spółki strzałem w dziesiątkę. Tuż po ogłoszeniu dotyczącym sprzedaży lokali, chętnych znalazło ponad 30% apartamentów. Jak widać zamiłowanie do gdyńskiego modernizmu znalazło swoich amatorów wśród inwestujących w nieruchomości w stolicy. Niewątpliwie zasługą tego są wcześniejsze realizacje Moderna Superior Living słynące ze swojej nowoczesności i funkcjonalności. Wartość dodaną Moderna stanowi zespół złożony z wykwalifikowanych osób w zakresie projektowania, finansowania, realizacji i nadzoru budowlanego. Dzięki tym osobom, kierowanym przez Adama Małaczka, Moderna jest w stanie realizować śmiałe projekty szyte na miarę najbardziej wymagających klientów.

Tworzymy niemożliwe!